Plener w mieście

Zapraszam do oglądania kolejnego jesiennego pleneru. Tym razem w Bielsku w otoczeniu klimatycznych kamienic i lekkiej mgły oraz w objęciach temperatury trochę niskiej ale to nie przeszkoda jak są chęci i miłość nas uskrzydla. Najważniejsze, żeby dobrze się bawić podczas sesji. W końcu to ma być taka kropka nad "i" po długim i męczącym czasie jakim jest organizacja ślubu i wesela. Teraz tylko relaks i piękna pamiątka ukazująca miłość w czystej postaci.
Plener ślubny może odbyć się gdzieś na łonie natury, ale równie ciekawe mogą okazać się sesje wykonane w mieście. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z tak urokliwym miejscem jak bielska starówka. Wasza miłość zasługuje na najlepszą oprawę. To Wy możecie zdecydować o tym, jakie tło wybierzecie na swoją sesję. Oczywiście służę Wam swoją poradą, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Was. Jesteście zainteresowani? W takim razie zapraszam do współpracy!

Gdy chcecie zatrzymać niesamowitą chwilę, warto pomyśleć o profesjonalnym fotografie. Ocal Chwilę to fotograf ślubny, który dorówna Waszym pragnieniom a nawet je przerośnie. Podniecenie i entuzjazm towarzysząca przygotowaniom, zaduma podczas uroczystości ślubnej oraz rozbawienie i wszechogarniające rozradowanie na weselu, a przede wszystkim, widoczna głęboka wzajemna miłość Pary Młodej to emocje, które niełatwo uchwycić i ukazać na zdjęciach. Właśnie takie intrygujące zdjęcia ślubne w Bielsku-Białej znajdziecie na ocalchwile.pl. Oferuję obecność fotografa w tym jedynym i doniosłym dniu, a nawet wcześniej – w czasie wyśnionej sesji narzeczeńskiej. Jestem fotografem dbającym o każdy szczegół. Mojemu oku nic nie ucieknie. Przy mnie będziecie mogli cieszyć się tym wspaniałym dniem, a później z rozrzewnieniem przypominać go sobie oglądając wyjątkową autorską fotoksięgę. Jeśli pragniecie zdjęć pełnych czaru i uczuć, fotografia ślubna Ocal Chwilę jest właśnie dla Was.

 

 

error: