Romantyczny plener ślubny w ogrodach

Plenery ślubne to bardzo wdzięczny temat w związku z tym z ogromną przyjemnością prezentuje kolejny. Dzień był chłodny ale humory dopisywały nam i powstał wspaniały materiał zdjęciowy ozdobiony wspaniałym uśmiechem. Zapraszam do oglądania naszego wspólnego dzieła.
A w nagrodę dostałam bardzo sympatycznego maila, którym się pochwalę i zacytuję.
„Witamy

Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę, wspaniałe zdjęcia i piękny i jeszcze raz piękny fotoalbum. Dobór zdjęć jak i ich sposób połączenia sprawia że album ogląda się jak niezwykłą opowieść o naszym wyjątkowym dniu. Ilość zdjęć jak i ich ujęcia zachwycają nas oraz wszystkich tych co je oglądają. Widać ogrom włożonej pracy. Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę i na pewno będziemy polecać

Pozdrawiamy
Ania i Łukasz ”

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do oglądania
Katarzyna Fręchowicz

 

 

Niesamowite chwile wymagają niezwykłych zdjęć, dlatego warto pomyśleć o profesjonalnej oprawie fotograficznej. Ocal Chwilę to fotograf ślubny, który dorówna Waszym pragnieniom a nawet je przerośnie. Istnieją momenty, które trudno oddać na zwykłych fotografiach: przygotowania pełne napięcia i podekscytowanie, pełna skupienia ceremonia zaślubin, radość i ruch na weselu, a przede wszystkim mocna miłość Młodej Pary. Plener ślubny pozwala Młodym wyrazić siebie i pokazać wyjątkowość uczucia, które ich połączyło. Daje on wiele możliwości, a co za tym idzie cudowne efekty. Tego rodzaju sesje lubią nie tylko modele, ale i fotografowie. Wszystkie te elementy znajdziecie na ocalchwile.pl. To niesamowite zdjęcia ślubne. Będę do Waszej dyspozycji w tym całym niezapomnianym dniu, a nawet już podczas sesji narzeczeńskiej. Jestem fotografem zwracającym uwagę na każdy szczegół. Mojemu oku nic nie umknie. Będziecie mogli cieszyć się sobą, a później z przyjemnością i łzą w oku przeglądać fotografie w autorskiej fotoksiędze z tej wyjątkowej uroczystości. Fotografia ślubna w Bielsku-Białej Ocal Chwilę gwarantuje Wam zdjęcia pełne magii i uczuć.

 

error: