O MNIE


FOTOGRAFIA
Z PASJĄ

Fotografią interesuję się już od dawna. Stawiam przede wszystkim na to, aby każde moje zdjęcie oddawało wyjątkowy charakter danej chwili.

Magia zdjęć polega na tym, że mogą one uchwycić i zakląć w czasie najpiękniejsze momenty życia. Do takich momentów bez wątpienia należy wasz ślub. I właśnie dlatego zasługuje na wyjątkową oprawę fotograficzną. Moim celem jest uwiecznienie tego pięknego dnia w taki sposób, aby oglądane przez was później fotografie wywoływały na waszych twarzach uśmiech lub łzy wzruszenia. Zapraszam do współpracy! interesują Cię inne sesje zapraszam na stronę https://demiart.pl


Profesjonalizm i staranność

Wszystkie swoje zlecenia wykonuję z najwyższą dbałością o szczegóły. Ważna jest dla mnie wasza satysfakcja, dlatego też chcę uchwycić w obiektywie wasze wyjątkowe chwile w możliwie jak najdoskonalszy sposób.

Dostępność i otwartość

Chcecie poznać moje fotografie? W każdej chwili mogę spotkać się z wami, aby pokazać wam moje wcześniejsze prace i porozmawiać na temat waszych oczekiwań. Jestem otwarta na wasze propozycje i pomysły.

Interesują Cię inne sesje zdjęciowe zapraszam do zapoznania się z moim pełnym portfolio fotograficznym na stronie mojego studia https://demiart.pl

error: