O MNIE


Indywidualne podejście

Przed stworzeniem oprawy fotograficznej waszego ślubu, chciałabym was bliżej poznać. Dzięki temu będę mogła jeszcze lepiej spełnić wasze oczekiwania, a wykonane przeze mnie zdjęcia będą oddawały wyjątkowy klimat tego wyjątkowego dnia.

Profesjonalizm i staranność

Wszystkie swoje zlecenia wykonuję z najwyższą dbałością o szczegóły. Ważna jest dla mnie wasza satysfakcja, dlatego też chcę uchwycić w obiektywie wasze wyjątkowe chwile w możliwie jak najdoskonalszy sposób.

Dostępność i otwartość

Chcecie poznać moje fotografie? W każdej chwili mogę spotkać się z wami, aby pokazać wam moje wcześniejsze prace i porozmawiać na temat waszych oczekiwań. Jestem otwarta na wasze propozycje i pomysły.

Wyjątkowe fotografie

Moje podejście do pracy sprawia, że mogę zagwarantować wam, że wasze ślubne fotografie będą po prostu magiczne. Ten dzień jest jedyny i wyjątkowy i zasługuje na niepowtarzalną oprawę fotograficzną. W końcu będzie to pamiątka na długie lata.

Interesują Cię inne sesje zdjęciowe zapraszam do zapoznania się z moim pełnym portfolio fotograficznym na stronie mojego studia https://demiart.pl

error: